Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1200446
DzisiajDzisiaj27
WczorajWczoraj870
Ten tydzieńTen tydzień1765
Home Realizowane projekty English Teaching Wizyta Ricardo i Jana

Wizyta Ricardo i Jana

7 maja 2013 r. uczniowie klasy I gimnazjum i klasy VI uczestniczący w projekcie English teaching „Korespondencja przez ocean. Lincoln-Strachówka” spotkali się ze studentem z Włoch Ricardo i absolwentem naszej szkoły. Studentem ze Szkocji Janem Kapaon. Ricardo opowiadał o Włoszech, antropologii, o swoich podróżach po Europie. Janek o tym, dlaczego zdecydował się na studia za granicą, o trudnościach i wyzwaniach. Spotkanie było dobrą okazją dla naszych uczniów do trenowania umiejętności mówienia po angielsku.

Sebastian Radzio

 

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox