Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1477184
DzisiajDzisiaj478
WczorajWczoraj930
Ten tydzieńTen tydzień2168
Home Realizowane projekty English Teaching Ambasador programu English Teaching

Ambasador programu English Teaching

 

W dniach 14-16 marca, miałem okazję uczestniczyć w wyjątkowym szkoleniu zorganizowanym przez Nidzicką Fundację Rozwoju, w ramach programu English Teaching finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Jest to niesamowita organizacja, która swoimi wszechstronnymi działaniami wsparła już grupę 5000 nauczycieli i ich wychowanków, tak aby nauka języka angielskiego w małych miejscowościach nabrała rozmachu. Osobiście miałem ogromną przyjemność uczestniczyć w trzech edycjach English Teaching Market, serii szkoleń w ramach pełnego pakietu ET oraz zrealizować projekt „Korespondencja przez Ocean. Lincoln-Strachówka” przy współpracy ze Stowarzyszeniem Rzeczpospolita Norwidowska. Sięgając pamięcią dalej w przeszłość, należy wspomnieć pracę lektorską w projekcie Angielski u Sołtysa, początek mojej kariery nauczycielskiej.

Z nieukrywaną radością i dumą przyjąłem zaproszenie do elitarnego grona 31 Ambasadorów English Teaching, którzy wyłonieni zostali z ogromnej grupy realizatorów projektów na przestrzeni 12 lat.

Jaka jest wizja na przyszłość?

Bycie Ambasadorem English Teaching to szansa na zbudowanie współpracy z Nidą (w domyśle także PAFW), w oparciu o własny pomysł i predyspozycje, jak również poczucie współodpowiedzialności za sam program. Z czasem także limuzyna z szoferem i podróże po świecie J

Czy to wyzwanie?

Podczas trzech dni szkolenia miałem okazję spotkać się i porozmawiać z niezwykłymi ludźmi, którzy rozpatrywani jednostkowo stanowią już wartość dla swoich lokalnych społeczności. Suma tej energii może przynieść tylko korzyści.

Sebastian Radzio

 

PS/ Jak zwykle w  hotelu BOSS stacjonowała także LEGIA :-)

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox