Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
905540
DzisiajDzisiaj152
WczorajWczoraj615
Ten tydzieńTen tydzień152
Home Realizowane projekty Laboratorium Praktyki Edukacyjnej Laboratorium praktyki edukacyjnej

Laboratorium praktyki edukacyjnej

W ramach programu „Laboratorium praktyki edukacyjnej” gościliśmy w naszej szkole Williama Strouda z Teacher College Columbia Univeristy , trenerów z Centrum Edukacji Obywatelskiej, Danusię Sternę autorkę książki „Ocenianie kształtujące w praktyce” , nauczycielki ze szkół laboratoryjnych z Warszawy, Lublina i Tychów. Dzień rozpoczął się od przywitania naszych gości i omówienia jak będą wyglądały obserwacje lekcji.

Na lekcje zaprosili nas Sebastian Radzio na język angielski w klasie III gimnazjum, Emilia Badurek na język polski w klasie VI, Basia Janus na zajęcia edukacji wczesnoszkolnej w klasie III. W trzech grupach rozeszliśmy się do sal. Po zakończonych lekcjach omówiliśmy je dając nauczycielom informację zwrotną o ich pracy. Na kolejną lekcję zaprosili nas Jola Staniszewska do klasy I gimnazjum na zajęcia z chemii, Beata Kotarba na matematykę do klasy II gimnazjum i Jadzia Subzda do klasy IV na przyrodę. Po południu zajmowaliśmy się analizą prac uczniów, które powstały na lekcjach według arkusza przygotowanego przez Teachers College –Columbia University pod czujnym okiem i ze wskazówkami Billa. A to wszystko po to, aby nauczanie i uczenie się było efektywne.

Dziękuję nauczycielom, którzy zaprosili nas na swoje lekcje, paniom z kuchni, paniom woźnym i wszystkim nauczycielom za pomoc w organizacji dzisiejszego dnia.

 

Dyr. Grażyna Kapoan

 

 

 
Facebook Slide Likebox