Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
905529
DzisiajDzisiaj141
WczorajWczoraj615
Ten tydzieńTen tydzień141
Home Realizowane projekty Laboratorium Praktyki Edukacyjnej Program "Szkoły kliniczne" - wizyta Kate i Elizabeth

Program "Szkoły kliniczne" - wizyta Kate i Elizabeth

W piątek 18 września 2015 r. odwiedzili naszą szkołę niezwykli goście. Z Magdą Swat–Pawlicką, naszą opiekunką w programie „Szkoły kliniczne” przyjechały panie Kate Montgomery i Elizabeth Hulbert z Columbia University w Nowym Yorku. Celem spotkania była obserwacja prowadzenia lekcji przez nauczycieli przygotowujących się do pełnienia funkcji mentorów. W przyszłości, będą oni pomagać w kształceniu nauczycieli. Na lekcję języka polskiego zaprosiła nas pani Iwona Gajda, Mariola Orzechowska i Emilia Badurek. Każda była inna, każda bardzo interesująca, świetnie przygotowana. Magda zwróciła uwagę na pracę uczniów w grupach, ich zaangażowanie i aktywność. Katy i Elizabeth, które zajmują się w USA wspomaganiem nauczycieli podkreślały bardzo dobrą atmosferę w szkole, klimat i kulturę uczenia się uczniów i nauczania. Udział w programie „Szkoła kliniczna” Fundacji Dobra Edukacja już teraz jest dla naszej szkoły wielkim wyróżnieniem i szansą na rozwój zarówno pojedynczych nauczycieli, jak i całego zespołu. Dziękujemy.

Dyr. Grażyna Kapaon

 

 

 

 
Facebook Slide Likebox