Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1274133
DzisiajDzisiaj876
WczorajWczoraj905
Ten tydzieńTen tydzień6467
Home Realizowane projekty Pływać każdy może Dugie warsztaty pomocy przedmedycznej.

Dugie warsztaty pomocy przedmedycznej.

W poniedziałek 18 czerwca 2012 odbyły się drugie warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej.  W spotkaniu z Anią Janus instruktorką z hufca ZHP w Stanisławowie udział wzięły nie tylko dzieci uczestniczące w projekcie „Pływać każdy może”, ale uczniowie klasy pierwszej i trzeciej szkoły podstawowej. Ania pokazała dzieciom jak unieruchomić złamaną rękę, nogę, obandażować skaleczenie, pomóc osobie, która zemdlała. Zdobytą wiedzę uczniowie utrwalali i sprawdzali ćwicząc w parach.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy Ani za poświęcony czas.

 

Tekst: Grażyna Kapaon

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox