Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
843972
DzisiajDzisiaj36
WczorajWczoraj919
Ten tydzieńTen tydzień3789
Home Niecodzienne lekcje Recytujemy wiersze Wandy Chotomskiej

Recytujemy wiersze Wandy Chotomskiej

W piątek 1 kwietnia, uczniowie klas 0-3 szkoły podstawowej spotkali się na konkursie recytatorskim. Oprócz uczniów i rodziców, w prezentowane wiersze wsłuchiwało się jury w składzie: dyr. Grażyna Kapaon, Anna Gołoś, Iwona Gajda oraz uczennice gimnazjum: Natalia Czechowska i Paulina Śliwka.

 

Po długich naradach oraz głosowaniu widowni, dwie najważniejsze nagrody trafiły na ręce Marysi Dzięcioł, która powtórzyła swój zeszłoroczny sukces. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Konkurs przygotował zespół nauczania wczesnoszkolnego, pod przewodnictwem p. Barbary Janus. Sponsorem nagród była Gminna Biblioteka Publiczna w Strachówce. (>>zobacz nową lokalizację biblioteki<<)

Więcej o autorce

 
Facebook Slide Likebox