Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
929601
DzisiajDzisiaj87
WczorajWczoraj682
Ten tydzieńTen tydzień3777
Home Niecodzienne lekcje Wycieczka do leśniczówki Kamionna

Wycieczka do leśniczówki Kamionna

W dniu 25 września 2019 roku uczniowie klasy drugiej i trzeciej pojechali na wycieczkę do leśniczówki Leśnictwa Kamionna. Na miejscu oczekiwali panowie leśniczy, którzy oprowadzali uczestników wycieczki po lesie. Uczniowie spacerowali ścieżką edukacyjną „Mój las” wyposażoną w tablice edukacyjne. Poznali wiele ciekawostek o przyrodzie i o pracy leśnika.

Na zakończenie pracownicy leśnictwa przygotowali dla dzieci poczęstunek z ogniska. Pieczone kiełbaski smakowały wspaniale. Każdy uczestnik wycieczki został obdarowany pamiątkami z nadleśnictwa.

Agnieszka Stachurska

 

 

 

 

 
Facebook Slide Likebox