Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1161879
DzisiajDzisiaj1043
WczorajWczoraj1014
Ten tydzieńTen tydzień6779
Home Niecodzienne lekcje „Od bielika do mysikrólika”

„Od bielika do mysikrólika”

17 pażdziernika klasa Va i Vb wraz ze swoimi wychowawcami uczestniczyli w spotkaniu , które odbyło się w pałacu w Chrzęsnym w ramach cyklu spotkań „Ocali nas przyroda”. Spotkanie pod hasłem „Od bielika do mysikrólika” poprowadził znawca flory i fauny Wisły i Puszczy Białowieskiej, autor książek o przyrodzie – ARKADIUSZ SZARANIEC, który odpowiadał   m.in. na pytania: Po co rośnie trawa? Dlaczego ptaki śpiewają i jak nam pomagają? Skąd i dokąd płynie Wisła?. Uświadomił również uczniów o potrzebnie nie zaśmiecanie, ochronie gatunków zagrożonych oraz jak dbać o środowisko naturalne.

Strona Pałacu w Chrzęsnem

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox