Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
880554
DzisiajDzisiaj222
WczorajWczoraj78
Ten tydzieńTen tydzień300
Home Otulić ... miłością Zakończenie VIII edycji programu Działaj Lokalnie

Zakończenie VIII edycji programu Działaj Lokalnie

W dniu 14 maja 2014 r. w Pałacu w Chrzęsnym odbyło się zakończenie VIII edycji programu Działaj Lokalnie na terenie Równiny Wołomińskiej. W uroczystościach wzięły udział przedstawicielski Szkolnego Koła Caritas z naszej szkoły. Opiekunka koła pani Barbara Janus, pani Mirosława Ufnal i Ania Fortuna, która była koordynatorką projektu „Otulić … miłością”. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich organizacji, grup nieformalnych, które realizowały projekty dofinansowane ze środków programu „Działaj lokalnie” . Mieliśmy okazję posłuchać i obejrzeć prezentację o ich zakończonych pomysłach. Uczestnicy obejrzeli również nasz film zrobiony na konkurs „Opowiedz …”, za który Szkolne Koło Caritas z rąk pani Iwony Olkowicz z Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce koordynatorki programu „Działaj lokalnie” otrzymało nagrodę. Profesjonalny statyw będzie nam służył przy kolejnych filmowych produkcjach. Serdecznie dziękujemy.

 

 
Facebook Slide Likebox