Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1357938
DzisiajDzisiaj73
WczorajWczoraj547
Ten tydzieńTen tydzień73
Home Projekty Konkurs "Energia odnawialna wokół nas"

Konkurs "Energia odnawialna wokół nas"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Energia odnawialna wokół nas” realizowanym w ramach projektu  OPUS SOLIS  realizowanego przez Lokalną Grupę Działania „Równiny wołomińskiej”. W składzie pięcioosobowego zespołu byli uczniowie klasy I gimnazjum; Ola Śliwa, Marysia Kapaon, Weronika Grabowska, Tomek Fiszer i Olek Kapaon.  Konkurs przebiegał dwuetapowo. Pierwszym zadaniem było wykonanie  zespołowe pracy w dowolnej formie o energii odnawialnej.  Nasza drużyna przygotowała pracę plastyczną, która zajęła trzecie miejsce.

W drugim etapie uczniowie indywidualnie zmierzyli się z testem  50 pytań  z zakresu alternatywnych źródeł energii. 26 października w siedzibie LGD „Równiny wołomińskiej” w Tłuszczu spotkało się sześć zespołów. Walka była zacięta. Liczyła się każda poprawna odpowiedź. Punkty członków zespołu i za pracę sumowały się.  Niestety, naszej drużynie zabrakło jednego punktu do trzeciego miejsca. Nieszkodzi i tak spisaliście się na medal. Gratuluję całej drużynie.

 

Dyr Grażyna Kapaon


 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox