Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1357929
DzisiajDzisiaj64
WczorajWczoraj547
Ten tydzieńTen tydzień64
Home Projekty Projekt gimnazjalny: Subkultury

Projekt gimnazjalny: Subkultury

Jako uczennice klasy 2 gimnazjum musiałyśmy wykonać obowiązkowo projekt gimnazjalny. Realizowany on był w grupach od 3 do 5 osób. Zgodnie z zasadami stworzyłyśmy grupę w skład, której wchodziły Martyna Jarmułowicz, Ania Jarząbek, Kasia Czerwińska, Emilia Tońska i ja, czyli Marlena Grabska. Opiekunem projektu była pani Jolanta Staniszewska.

 

 

Zgodnie stwierdziłyśmy, że nie chcemy robić projektu związanego ze ścisłymi przedmiotami lekcyjnymi wiec wybrałyśmy temat bardzo ogólny dotyczący subkultur pod tytułem „Subkultury to zagrożenie czy sposób na wyrażanie swojej indywidualności”. Stwierdziłyśmy, że to będzie dobry temat, ponieważ z jednej strony jest kontrowersyjny, ale z drugiej ciekawy. Wiec tak zabrałyśmy się do pracy. Podzieliłyśmy zadania między siebie i tak praca ruszyła. Im bardziej zagłębiałyśmy się w temat tym bardziej ciekawszych i zaskakujących rzeczy się dowiadywałyśmy.

Jednym z pierwszych naszych zadań było przeprowadzenie lekcji w formie warsztatów w klasie 1 gimnazjum. Bardzo się zdziwiłyśmy ze temat się spodobał pierwszakom i chętnie pracowali.

Następnym zadaniem było przeprowadzenie ankiet w klasach gimnazjalnych, cieszyło nas to, że gimnazjaliści tak szczerze i sumiennie odpowiadali na zadawane pytania.

Następnym krokiem w naszym projekcie były wywiady z p. dyrektor Grażyną Kapaon i panią Ania Fortuna. Dwie rożne osoby inny przedział wiekowy, ale opinie obydwie miały zbliżone do siebie.

Na koniec naszego projektu zrobiłyśmy podsumowanie zaprosiłyśmy klasy 1,2a, 2b na prezentacje publiczną tego. Jesteśmy zgodne w tym, że ten projekt był dla nas fajna, pożyteczną i zaskakującą zabawa a nie przymusem. Chętnie byśmy to powtórzyły.

Opracowała Marlena Grabska

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox