Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1630179
DzisiajDzisiaj834
WczorajWczoraj1332
Ten tydzieńTen tydzień4360
Home Samorząd

Samorząd

Andrzejki 2016

W środę 23 listopada Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów i nauczycieli na Andrzejki. Przygotował tradycyjne wróżby i zaprosił naszego absolwenta Przemka Wielgo, który poprowadził zabawę. Dziękujemy za zaangażowanie i organizację super dyskoteki.

Więcej…

 

„Kup pan szczoteczkę” - podsumowanie

Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Caritas uczestniczyli w akcji „Kup pan szczoteczkę” organizowaną przez Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio Polska. Akcja ta polegała na zbiórce szczoteczek do zębów i past dla dzieci z Afryki. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców udało nam się uzbierać 58 past do zębów i 85 szczoteczek. W akcji wzięli udział uczniowie wszystkich klas od zerówki aż do trzeciej klasy gimnazjum. Jesteśmy dumni z wyniku jaki osiągnęła nasza szkoła.

Więcej…

 

Akcja „Kup Pan szczoteczkę”

Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Caritas  zachęca do udziału w akcji „Kup Pan Szczotkę” organizowaną przez Fundację Pomocy Humanitarnej. Do końca października  zbieramy szczoteczki i pasty. Zostaną one wysłane do Afryki. Klasa, która nazbiera ich najwięcej ( w przeliczeniu  na jednego ucznia),  otrzyma nagrodę niespodziankę.

Przewodniczący SU- Patryk Kaczorowski

 

World Cafe - głos uczniów

Na początku roku szkolnego, w kawiarnianej scenerii World Cafe poprosiliśmy naszych uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum o odpowiedź na kilka ważnych pytań .  Przy stolikach często toczyły się ciekawe rozmowy, którym chwilami przysłuchiwali się nauczyciele. Na obrusach powstawały zapisy burzliwych dyskusji. A oto efekty drugiego Word Cafe w naszej szkole, które  przynajmniej w części postaramy się razem z Wami zrealizować.

Więcej…

 

Walentynki

Tradycji stało się zadość. Samorząd szkoły podstawowej i gimnazjum 14 lutego 2013 r. zorganizował walentynkową pocztę. Przygotował piękne, kolorowe kartki z okolicznościowymi wierszykami i czerwone, duże, papierowe serca. Każdy kto miał ochotę, mógł za symboliczne 50 groszy, zakupić kartkę, złoty znaczek i nadać je dla przyjaciół, kolegów i koleżanek. Ola z klasy 3 (sp) i Michał z klasy I (gim) wystąpili w roli Kupidyna roznosząc życzenia do wszystkich klas. Dzielili nie tylko pocztówki, ale także czerwone lizaki w kształcie serca.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox