Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1197798
DzisiajDzisiaj811
WczorajWczoraj842
Ten tydzieńTen tydzień5101
Home Sport POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ!

POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ!

 

Wszystko ma swój czas. Przyszedł czas, że grupa ćwicząca w naszej szkole karate zdecydowała się pokazać czego nauczyliśmy się przez te - już dwa - lata.

Stanęliśmy więc w szeregu przed kolegami i koleżankami z gimnazjum, by mogli poczuć na własnej skórze jak wygląda trening. Jedni „na macie”, inni „na widowni”, a to z powodu kontuzji, jakie członków grupy nękają… Choć w osłabionym składzie, bez s. Patryka i s. Krzysztofa, nie zrezygnowaliśmy. Sensei Maciej Wójcicki poprowadził zebranych przez tajniki sztuki walki. Z pomocą s. Mikołaja wytłumaczył co nieco: co, z czym i dlaczego, i zaprosił do zmierzenia się z samymi sobą w ćwiczeniach. Cieszę się, że znaleźli się chętni: Dominik, Tomasz, Przemek, Paweł, Sebastian, Kacper - brawo za odwagę! Wprawne ucho sensei Maćka wychwyciło nawet, że Dominik ćwiczył wcześniej sztuki walki. Najodważniejszą wśród dziewcząt okazała się Ola, która dołączyła do nas na prawdziwym popołudniowym treningu.

Tych, którzy chcą spróbować swoich sił zapraszam na treningi: wtorki i czwartki, godz. 16.30

 

Anna Fortuna

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox