Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
974111
DzisiajDzisiaj695
WczorajWczoraj1220
Ten tydzieńTen tydzień2950
Home Sport Egzamin karate

Egzamin karate

Egzamin z karate zaczął się około 18:30 w Mińsku Mazowieckim. Z naszej grupy do egzaminu przystąpili: Aleksandra Cichocka, Dawid Kaczorowski, Mateusz Łukasiewicz, Jakub Wójcik, Franciszek Urmanowski, Antonii Stryjek i ja. Na początku było mozolne ustawianie nas do zdjęcia. Dało się tylko słyszeć jak wszyscy mówili, przejdź do pierwszego rzędu albo klęknij na jedno kolano. Nareszcie po wszystkich zdjęciach zaczął się egzamin. Po jakiejś godzinie białe pasy wyszły. Kolejne ćwiczenia były coraz trudniejsze, ale wszyscy dali radę. Część pomarańczowych pasów wyszła. Potem odbył się pokaz swoich zdolności w kata. Nie były takie trudne, lecz niebieskie i żółte pasy miały gorzej ponieważ, musieli pokazać kata przed wszystkimi. Nareszcie wszystkie pomarańczowe pasy wyszły. Egzamin zdany!

Radosław Gańko

 

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox