Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1197825
DzisiajDzisiaj838
WczorajWczoraj842
Ten tydzieńTen tydzień5128
Home Sport Turniej karate

Turniej karate

KTO JEST ZWYCIĘZCĄ?

Tyle już turniejów za nami, o czym tym razem napisać?

Bilans turnieju:

Medale? 2 srebra i brąz.

Kontuzje? Na szczęście obyło się bez większych strat.

Zawodników przyjechało do Mińska wielu, w tym ze Strachówki 4: Franciszek Urmanowski, Albert Konicki, Mateusz Łukasiewicz, Jakub Wójcik. Odebrać pomarańczowy pas wywalczony na egzaminie przyjechali sempai: Aleksandra Cichocka – nowy nabytek grupy, niestrudzenie ćwicząca od listopada, Antonii Stryjek – dzielny i wytrwały „stary wyjadacz”. Wziąć udział w pokazie, dopingować sempai i zobaczyć jak wygląda turniej przyjechali sempai Krzysztof Han i Mariusz Przyborowski. Rodzice dzielnie towarzyszyli sempai oraz włączyli się w organizację turnieju.

Nadzieje, ambicje i apetyty na zwycięstwo aż buzowały w sempai. Ach, te emocje, trudno się im oprzeć i wyćwiczyć opanowanie. Podczas walk jest różnie: komuś sprzyja los, bo ma więcej czasu na odpoczynek, komuś innemu nie – musi walczyć kolejne walki jedna po drugiej. Jeden trafi na mniejszego przeciwnika, inny na większego, więcej ważącego. Czy to powód, by mieć pretensje i dzielić włos na czworo? Każde doświadczenie może nas czegoś nauczyć, jeżeli tylko chcemy wyciągnąć wnioski. Przysięga Dojo każe ćwiczącym spojrzeć na swoją postawę i zamiast szukać wśród okoliczności, przyjrzeć się temu co sam mogę zrobić, jak się zachować. A później dać z siebie wszystko.

Osu!

Anna Fortuna

 

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox