Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1197814
DzisiajDzisiaj827
WczorajWczoraj842
Ten tydzieńTen tydzień5117
Home Sport BIEGI PRZEŁAJOWE - MIĄSE GIMNAZJUM

BIEGI PRZEŁAJOWE - MIĄSE GIMNAZJUM

21.09.2015r.

Poniedziałek

Pojechało nas wielu, ale nie tylu, co rok wcześniej. Tak bywa, bywało i bywać będzie. Każdy z jakiegoś dla siebie znanego powodu. Niektórzy pierwszy raz, inni kolejny, drugi, trzeci, może czwarty. Dla mnie pewniakiem na „pudło” była Alicja Szymańska (nasza gwiazda biegów przełajowych) i Patryk Wypustek ( Ma potencjał i długi, równy krok). Co do reszty miałem wątpliwości, ale liczyłem na awans. Niektórym kibicowałem, żeby choć przebiegli.

Tak więc z wielu do kolejnego etapu awansowali:

Alicja Szymańska – 1 miejsce,

Patryk Wypustek – 3 miejsce,

Bartosz Lewandowski – 6 miejsce,

Joanna Fiszer – 9 miejsce.

Mało?

Następny etap w Wołominie. Kto awansuje dalej? Alicja? Patryk? Bartek? Joanna? Patryk nigdy jeszcze przeszedł drugiego etapu. Joanna? Nie wiem, nie pamiętam czy kiedykolwiek była. Bartosz? Był. Alicja? Alicja poległa dopiero w trzecim, przedostatnim etapie. Także emocji będzie w brud, całe mnóstwo.

Krzysztof Załęski

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox