Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
773216
DzisiajDzisiaj429
WczorajWczoraj659
Ten tydzieńTen tydzień4320
Home Sport Karatecy kończą sezon treningowy

Karatecy kończą sezon treningowy

Jak podsumować rok treningów? A właściwie – 3 lata? Żeby nie popaść w statystyki…ani w sentymenty…? Wpadliśmy na pomysł, żeby zrobić to jedząc wspólnie pizzę. Przy tym też można poćwiczyć: negocjacje – jaką wybrać, konwersacje w restauracji, przeżuwanie J Ten rok zaskoczył mnie ilością osób, które dołączyły do grupy ćwiczących. Tak same z siebie przyszły, czasem z koleżanką czy kolegą i ćwiczyły, i ćwiczyli. Czasem w kratkę, bo sprawdziany, egzaminy, wycieczki, lenistwo… Zwykle jednak sporej grupie udawało się pokonać przeszkody i dwa razy w tygodniu być na sali, żeby wciąż i wciąż ćwiczyć kopnięcia, bloki, uderzenia, pady, wzmacniać mięśnie i hartować ducha. Były sukcesy w turnieju i zdane egzaminy. Były kontuzje i porażki. Krew i pot. I łzy. Będzie wyjazd na obóz letni (Ola i Patryk). Nic dodać, nic ująć.

 

Strachowscy karatecy 2015/16:

Dawid Kaczorowski

Patryk Kaczorowski

Aleksandra Cichocka

Weronika Szuba

Agnieszka Gańko

Radek Gańko

Weronika Owsianko

Natalia Więsak

Jowita Orzechowska

Izabela Banasik

Eryka Banasik

Dominika Banasik

Weronika Paczkowska

Mateusz Łukasiewicz

Albert Konicki

Krzysztof Han

Franek Urmanowski

Antek Stryjek

Zosia Orzechowska

Mikołaj Orzechowski

Jakub Orzechowski

Nikola Orzechowska

Igor Bylica

Maciej Tomaszkiewicz

Karol Ostrowski

 

Osu!

 

A. Fortuna

 

 
Facebook Slide Likebox