Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
845445
DzisiajDzisiaj649
WczorajWczoraj860
Ten tydzieńTen tydzień5262
Home Sport BIEGI PRZEŁAJOWE SP

BIEGI PRZEŁAJOWE SP

BIEGI PRZEŁAJOWE

SP – MIĄSE - 16.09.2016R.

No i właśnie w związku z burzliwą dyskusją na temat biegów przełajowych na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, biegi te odradzają się w szerszym zakresie, bowiem – na chwilę obecną – przeszkadzają im nieco skomercjalizowane biegi ekstremalne.  Ale na szczęście w szkołach, w zawodach szkolnych z mody nie wypadły. Co cieszy, szczególnie tych, którzy lubią brać w nich udział.

 

Pogoda żywcem wycięta z dnia wczorajszych biegów, słoneczna i ciepła. Bardzo ciepła!  Chociaż poranek…brrry, zimny! Myślę, że niejeden bałwan (ten ze śniegu) byłby zadowolony.

Wszyscy ukończyli swój bieg.  Niektórzy przebiegli cały dystans, inni część przemaszerowali. Szczególnie ci nowi, jeszcze niedoświadczeni zawodnicy. Ale nie tylko.

Oto lista osób biegnących, oraz wyniki, czyli miejsca.

Klasa VI – chłopcy – (na 39 startujących)Aleksander Matak (5), Marcin Dzięcioł (38), Grzegorz Pergoł (15), Mateusz Szatkowski (8), Łukasz Zastawny(36). Dziewczęta – (31): Kamila Birek (30), Ewelina Wielądek (28), Natalia Więsak (5), Karolina Wronka (10), Oliwia Walczuk (27).

Klasa V – chłopcy – (42): Bartosz Górski (9) Dawid Grabski (20), Kacper Zbrzeźniak (24), Krzysztof Han (31). Dziewczęta – (42): Julia Pękul (17), Joanna Oniszk (35), Justyna Miąskiewcz (24), Natalia Ołdak (40).

Klasa IV – chłopcy – (34): Tomasz Buta (14), Karol Bereda (31), Sebastian Kwiatek (30). Dziewczęta – (45): Natalia Kur (44), Maria Białek (19), Karolina Miąsko (17), Natalia Ołdak (26), Natalia Wysocka (29), Julia Wielgo (3), Wiktoria Wielgo (5), Amelia Rosa (28), Maria Bieszczad (38).

 

Łącznie z naszej szkoły biegło 31 osób. Mnie osobiście najbardziej zaskoczyła Julia Wielgo, która wskoczyła na podium. W sumie do następnej rudny awansowało 7 osób. Trzech chłopców i cztery dziewczynki.

Następne biegi już wkrótce. W Wołominie. Kto tym razem odpadnie? Kto awansuje? Zostańcie, proszę, z nami i sami się przekonajcie.

 

Krzysztof Załęski

 
Facebook Slide Likebox