Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1359761
DzisiajDzisiaj489
WczorajWczoraj455
Ten tydzieńTen tydzień1896
Home Sport Biegi przełajowe Pomiechówek

Biegi przełajowe Pomiechówek

Biegi przełajowe

Etap III – Pomiechówek.

04.10.2016r.

Każda część ma swoje znacznie.

Każdy dzień tak samo. Z przegranych też można się cieszyć. Może inaczej, ale można. A jeśli nie cieszyć, to przynajmniej coś z nich wyciągnąć, na przykład jakiś wniosek, jakąś skromną naukę. Pisać osobistą encyklopedie w głowie.

Patryk Wypustek na pewno wierzył, że może przejść dalej, ale się nie udało. Przecież w poprzednim biegu zajął rewelacyjne 2 miejsce! Niestety trasa była dłuższa i zdecydowanie trudniejsza. Na takiej trasie bieg trzeba już rozegrać w głowie.  Patryk odpuścił nieco star i nie udało już mu się dobiec w pierwszej dwunastce. Na metę wpadł 21. Zdarza się. Trochę szkoda, ale tylko trochę. Grunt to się nie przejmować rzeczami, którymi nie warto się przejmować.  To wielka sztuka.

 

Innym razem, jeśli była by możliwość rozegrania drugiego biegu, Patryk pobiegłby w swoim stylu, czyli od początku mocno. Także nawet w biegach trzeba nieco myśleć taktycznie.

Pogoda? Rewelacyjna! Polska Złota Jesień. Nic tylko z rękami w kieszeniach spacerować po lesie i rozmyślać o przemijaniu. Ale tak na wesoło – jakby.  To też wielka sztuka.

I po biegach!

Brawo Patryk! Biegaj dalej. Może gdzieś dobiegniesz.

Krzysztof Załęski

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox