Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1168401
DzisiajDzisiaj680
WczorajWczoraj1184
Ten tydzieńTen tydzień4643
Home Szkolenia Laboratorium praktyk edukacyjnych - szkolenie

Laboratorium praktyk edukacyjnych - szkolenie

We wtorek 18 października gościliśmy w szkole trenerkę Centrum Edukacji Obywatelskiej i opiekunkę naszej szkoły w programie „Laboratorium praktyk edukacyjnych” Mirkę Rokicką. Odbyło się spotkanie szkoleniowe całej Rady Pedagogicznej, na którym Mirka poprowadziła z nauczycielami OK lekcję. Na przyrodzie uczyliśmy się o owadach, doświadczając na sobie, jak powinna przebiegać lekcja z uwzględnieniem wszystkich elementów oceniania kształtującego. Warsztat był bardzo inspirujący. Po tej części nauczyciele z grupy laboratoryjnej kontynuowali spotkanie. Przeanalizowaliśmy aktualną sytuację wprowadzania praktyki analizy prac uczniowskich w naszej szkole i ustaliliśmy dalszy kierunek działań. Już za tydzień kolejne spotkanie.

 

Mirka przyjeżdża do nas jeszcze z jednego bardzo ważnego powodu. Razem z panią Jadzią Subzdą, nauczycielką przyrody i fizyki oraz nauczycielką  ze Szkoły Podstawowej nr 30 z Lublina wprowadzają drugą praktykę rozwijania lekcji. Wspólnie opracowują scenariusze lekcji, przeprowadzają je, dzielą się  doświadczeniem, modyfikują zadania, wspierają się nawzajem.

 

Tekst: dyr. Grażyna Kapaon

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox