Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1241599
DzisiajDzisiaj197
WczorajWczoraj456
Ten tydzieńTen tydzień2672
Home Szkolne koło CARITAS Aktualności „Jałmużna Wielkopostna” - zakończenie akcji

„Jałmużna Wielkopostna” - zakończenie akcji

W czasie Wielkiego Postu grupa około 30 uczniów naszej szkoły zbierała pieniądze do skarbonek w ramach akcji „Jałmużna Wielkopostna”. W związku z pandemią nie było możliwości ich przekazania do Szkolonego Koła Caritas. W najbliższy piątek proszę je przynieść do sekretariatu szkoły od godziny 9.00 do 12.00. Do skarbonki proszę przykleić kartkę z informacją, kto zbierał pieniądze i jaka jest w niej kwota. Ułatwi to nam liczenie. Druga możliwość przekazania skarbonki będzie w niedzielę w kościele. Z góry dziękuję za każdą złotówkę. W późniejszym terminie poinformuję, jaką kwotę udało się zebrać i na jaki cel została przekazana.


Barbara Janus- opiekun SKC


 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox