Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1585782
DzisiajDzisiaj453
WczorajWczoraj957
Ten tydzieńTen tydzień2482
Home Szkolne koło CARITAS Aktualności Akcja „Opatrunek na ratunek”

Akcja „Opatrunek na ratunek”

 

Prawdziwą miarą człowieka jest to, jak traktuje kogoś,

kto nie może mu się w żaden sposób odwdzięczyć”.

Ann Landers

Akcja „Opatrunek na ratunek”

W maju i czerwcu Szkolne Koło Caritas i Samorząd Uczniowski prowadziło zbiórkę materiałów opatrunkowych dla szpitali prowadzonych przez misjonarzy na terenie Afryki. Zebraliśmy 90 bandaży, 20 plastrów, 60 kompresów, 120 par rękawiczek i inne materiały. Zostały one wysłane do Poznania na adres Fundacji „Redemptoris Missio”, która jest koordynatorem akcji na terenie Polski. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję.

Barbara Janus – opiekun SKC


 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox