Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
800634
DzisiajDzisiaj394
WczorajWczoraj341
Ten tydzieńTen tydzień1896
Home Szkolne koło CARITAS Aktualności Opatrunek na ratunek

Opatrunek na ratunek

Szkolne Koło Caritas i Samorząd Uczniowski zakończyło zbiórkę materiałów opatrunkowych w ramach akcji „Opatrunek na ratunek” organizowanej przez Fundację „Redemptoris Missio”. Fundacja przekaże je do szpitali w Afryce. Na tym kontynencie toczą się liczne wojny i konflikty zbrojne.

Udało się nam zebrać między innymi: 20 pudełek rękawiczek, 200 igieł , 200 strzykawek, 200 bandaży. Naszą zbiórka zainteresowali się uczniowie szkół w Myszadłach i Maksymilianowie i dzięki ich wsparciu mogliśmy wysłać trzy duże pudełka zebranych materiałów. Wszystkim, którzy włączyli się w akcję serdecznie dziękujemy.

Opiekun SKC- Barbara Janus

 

 

 

 
Facebook Slide Likebox