Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1276352
DzisiajDzisiaj606
WczorajWczoraj793
Ten tydzieńTen tydzień1399
Home Telewizja Uroczystości

RzN.TV: uroczystości

Ślubowanie klasy pierwszej SP 2016

“Dzwonek woła mnie i was ,
na naukę przyszedł czas!
I już w ławkach wszystkich klas
tropi wiedzę każdy z nas.”

W dniu 28 października klasa 1 SP  uroczyście została włączona w poczet uczniów Zespołu Szkół im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej. Pierwszoklasiści, już od chwili przekroczenia progu szkoły, czekali i przygotowywali się na ten moment.

Więcej…

 

Ślubowanie klas pierwszych gimnazjum - część artystyczna

 

Ślubowanie klasy pierwszej

Tradycją Naszej Szkoły stało się, że najmłodsi uczniowie w październiku przeżywają swoją pierwszą ważną uroczystość, jaką jest włączenie ich do braci uczniowskiej. W tym roku Ślubowanie kl. I odbyło się 10 października.

Najpierw pierwszaki wykonały zadania sprawdzające ich dotychczasową wiedzę i umiejętności. Było to między innymi: śpiewanie piosenek, odpowiedzi na pytania dotyczące ruchu drogowego oraz szukanie i nazywanie literek. W wykonaniu zadań pierwszakom pomagali uczniowie kl. IV. Występom przyglądali się rodzice, babcie i ciocie oraz inni zaproszeni goście. Wszystkie zadania zostały wykonane przez uczniów kl. I bardzo dobrze. W związku z tym, mogli złożyć ślubowanie. Następnie pani Dyrektor dokonała pasowania. Później przyszedł czas na wręczenie legitymacji, tarcz, symbolicznego klucza do szkoły i życzeń od Samorządu Uczniowskiego. Były również życzenia i upominki od pani Dyrektor, Wójta – pana Piotra Orzechowskiego oraz przewodniczącej Rady Gminy – pani Barbary Rosa. Po części oficjalnej pierwszaki i zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Więcej…

 

Ślubowanie klas pierwszych

Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej. W piątek 25 października 2013r. miało miejsce uroczyste ślubowanie pierwszaków. W tym roku dwie klasy pierwsze przygotowywały się do tej uroczystości pod opieką wychowawczyń: Agnieszki Stachurskiej i Krystyny Ołdak.

Więcej…

 

Konkurs Norwidowski - FILMY

Szkoła Podstawowa:

Gimnazjum:


{ fcomment }

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox