Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1361356
DzisiajDzisiaj222
WczorajWczoraj363
Ten tydzieńTen tydzień222
Home Uważność kluczem do sukcesu „Uważność kluczem do sukcesu”

„Uważność kluczem do sukcesu”

 

We współpracy ze Stowarzyszeniem Rzeczpospolita Norwidowska nasza szkoła realizuje projekt „Uważność kluczem do sukcesu”. W projekcie zaplanowaliśmy kilkanaście działań dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Są to:

Projekt „Starszy brat, starsza siostra”, to działanie oparte o wolontariat. 10 uczniów klas VIII opiekować się będzie 10 uczniami z klas I-III w formule jeden na jeden. Każdą dwójką opiekować się będzie nauczyciel –tutor.

 

  • „Spotkania z mistrzem” dla młodzieży z klas VI-VIII
  • Trzy po trzy, czyli projektowe Okazje Edukacyjne
  • Warsztaty „W świecie uczuć – poznajemy siebie” dla klas 0 – VI
  • Warsztaty uważności- „Mindfulness dla nauczycieli”
  • Warsztaty tutoringu dla nauczycieli
  • Wykłady i warsztaty dla rodziców z trenerem umiejętności wychowawczych, psychoterapeutą. Realizatorem Szkoły dla rodziców.

„Projekt jest finansowany w ramach Programu „Fundusz pomocowy dla organizacji pozarządowych oraz inicjatyw obywatelskich 2020” utworzonego przez polsko-Amerykańska Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji”

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox