Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1016098
DzisiajDzisiaj101
WczorajWczoraj641
Ten tydzieńTen tydzień742
Home Współpraca i wiedza kluczem do sukcesu Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

W ramach projektu „Współpraca i wiedza kluczem do sukcesu” środowe i czwartkowe popołudnia wypełnione są intensywną nauką języka angielskiego. Zajęcia dla uczniów szkoły podstawowej, jak również gimnazjalistów mają podobny przebieg, różnią się wyłącznie trudnością przygotowanych materiałów.

Pierwszą część spotkania poświęcamy na ćwiczenie słuchania ze zrozumieniem. Słuchamy nie tylko lektorów, ale także dobrej muzyki. Następnie przechodzimy do części tematycznej, tutaj główną rolę odgrywa oprogramowanie interaktywne do naszego kursu ‘Smart Time’. Wszystko po to, aby podsumować zadaniem na komunikację, typu ‘class survey’.

Lekcje języka angielskiego nie kończą się jednak w klasie. Każdy uczestnik kursu ma dostęp do platformy ‘InstaLing’, służącej do nauki słownictwa. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem, dodatkową motywację stanowią raporty i oceny, do których mam dostęp z poziomu panelu nauczyciela.

Sebastian Radzio

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox