Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1014456
DzisiajDzisiaj357
WczorajWczoraj557
Ten tydzieńTen tydzień3366
Home Współpraca i wiedza kluczem do sukcesu Współpraca i wiedza: zajęcia z native speakerem

Współpraca i wiedza: zajęcia z native speakerem

Uczestnicy zajęć dodatkowych z języka angielskiego, a dokładnie grupa gimnazjalistów przeszła dzisiaj istny chrzest bojowy. W ramach zajęć projektowych, odwiedził dzisiaj naszą szkołę Kanadyjczyk – Ken Scardina. To pierwsze z planowanych czterech spotkań.

Bez podręczników, bez słowników, być może z translatorem google (;-)) potoczyła się rozmowa w języku angielskim. Był to swego rodzaju egzamin praktyczny. Wszystko to, co stanowi oddzielne tematy lekcyjne nagle stało się niezbędne tu i teraz, już.

Swoim uczniom mogę przekazać słowa Kena z naszej drogi powrotnej. Zobaczył dzisiaj ciekawych, zaangażowanych uczniów. Chętnie przyjedzie na kolejne spotkania, tym razem już wiedząc, jaki kierunek obrać w pracy z grupą.

Sebastian Radzio

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox