Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
891468
DzisiajDzisiaj58
WczorajWczoraj361
Ten tydzieńTen tydzień1107
Home Współpraca i wiedza kluczem do sukcesu Po wycieczce do Białowieży

Po wycieczce do Białowieży

Oto krótka relacja najmłodszych uczestników grupy S-MP-1  z wycieczki do Białowieży


„Na wycieczce poznaliśmy zwierzęta, które żyją w Puszczy Białowieskiej.  Wiele gatunków zobaczyliśmy na żywo, a jeszcze więcej w Muzeum Przyrodniczym. Dowiedzieliśmy się, czym charakteryzują się parki narodowe i rezerwaty przyrody. Mieliśmy wspaniałe atrakcje m.in. przejazd kolejką wąskotorową.

Podczas podróży kolejką było dużo emocji i pięknych widoków. Podobały nam się warsztaty lepienia z gliny, z których każdy wyniósł własnoręcznie ulepioną pamiątkę. Bardzo podobała nam się wycieczka rowerowa po Puszczy Białowieskiej. Pokonaliśmy dłuuuugą trasę, zmęczyliśmy się, ale nadal czuliśmy zapał do jazdy rowerami. Marsz na orientację po lesie także będziemy miło wspominać, mimo, że błądziliśmy. Największym przeżyciem był jednak spływ kajakowy rzeką Narewką. Już dzień przed nim czuliśmy duże podekscytowanie. A po spływie pozostało zmęczenie i satysfakcja z pokonania 15- kilometrowej trasy.”


Opiekun

Iza Gadomska

 
Facebook Slide Likebox