Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1907343
DzisiajDzisiaj180
WczorajWczoraj561
Ten tydzieńTen tydzień741
Home Aktualności

Aktualności

Przedstawienie teatralne pt. „Klejnoty Królowej Zimy”

24 stycznia 2023r. gościliśmy w naszej szkole Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja „ Magik” z Białegostoku. Uczniowie klas 0-4 mieli okazję obejrzeć przedstawianie teatralne pt. „Klejnoty Królowej Zimy. Bohaterowie bajki  przekazali naszym uczniom ważne informacje dotyczące: właściwego korzystania z telefonów,  dobrego zachowania, prawdomówności i wiele innych cennych rad.

Barbara Sajnóg

 

Dzień Babci i Dzień Dziadka

 

Z najlepszymi życzeniami dla dziadków i babć, od naszych najmłodszych uczniów.


Więcej…

 

Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia

 

 

Wycieczka do lasu

W dniu 27 września 2022 roku uczniowie klasy drugiej i trzeciej pojechali na wycieczkę do leśniczówki Leśnictwa Kamionna. Na miejscu oczekiwał pan leśniczy, którzy oprowadził dzieci po lesie. Uczniowie spacerowali ścieżką edukacyjną „Mój las” wyposażoną w tablice edukacyjne. Poznali wiele ciekawostek o przyrodzie i o pracy leśnika. Zdobyli informacje m.in. o zasadach zachowania się w lesie, zwierzętach zamieszkujących te tereny, warstwowej budowie lasu. Zwiedzili też wystawę zwierząt w leśniczówce.

Na zakończenie pracownicy leśnictwa przygotowali dla dzieci poczęstunek z ogniska. Pieczone kiełbaski smakowały wspaniale.

Poniżej krótka fotorelacja z wyjazdu.

Agnieszka Stachurska

 

Więcej…

 

Spotkanie z rodzicami

Szanowni Rodzice
Uprzejmie informuję, że zebranie organizacyjne dla Rodziców odbędzie się 13 września o godz. 17:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Strachówce. Serdecznie zapraszamy
Z poważaniem
dyr. Grażyna Kapaon
 

Dowóz uczniów do szkoły

 

 

Informacja na temat obiadów

Szanowni państwo, stawka dzienna żywienia od września wynosi 4,50 zł. Dzieci proszę zapisywać telefonicznie pod nr 25 675 90 50.

 

 

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 22/23

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

 

Uprzejmie informuję, że Rok Szkolny 2022/2023 rozpoczyna się 01.09.2022 r. Mszą Świętą o godzinie 8:30 w kościele w Strachówce. Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 9:45 na sali gimnastycznej. Dowóz do szkoły zgodnie z rozkładem jazdy autobusów, zamieszczonym na stronie szkoły. W dniu 01.09.2022r. odwóz zaplanowany jest na godzinę 11:00.

 

z poważaniem

Dyrektor Grażyna Kapaon

 

 

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/22

Więcej…

 

Szkolny Turniej FIFA

 

Wycieczka klasy czwartej

22 czerwca pojechaliśmy na wycieczkę do Ośrodka Jeździeckiego Kasztan w Mlęcinie. Podróż spędziliśmy bardzo radośnie, śpiewaliśmy różne piosenki z klasowego śpiewnika i śmialiśmy się. Po przyjeździe naszym oczom ukazały się ładne i zadbane zabudowania stajni, hali jeździeckiej i różne dzikie i domowe zwierzęta.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox