Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1630169
DzisiajDzisiaj824
WczorajWczoraj1332
Ten tydzieńTen tydzień4350
Home Aktualności Tajemnice i niespodzianki

Tajemnice i niespodzianki

6 października klasy IV i V  spędziły cały dzień w stolicy Polski - Warszawie.   Wraz z przewodnikiem wybraliśmy się na dwugodzinny spacer po Starym Mieście. Podziwialiśmy piękno tego miejsca, ale przede wszystkim zapoznawaliśmy się z ciekawymi warszawskimi legendami. Całe szczęście, że ten punkt wycieczki miał miejsce rano, bo wieczorem z pewnością wszystkie duchy i potwory, o których mówił pan przewodnik, powychodziłyby ze swoich kryjówek i byłoby trochę strasznie.

Pozostanie tajemnicą jak to jest, że po tak intensywnym wysiłku umysłowym i fizycznym zostało nam jeszcze wiele siły i ochoty na godzinną lekcję wf-u w parku trampolin Hangar 646.  Po rozgrzewce nie odpoczywając nawet przez chwilkę wszyscy oddali się szaleństwu skoków, zjazdów, wdrapywań, przewrotów, upadków, fikołków okraszonych rozemocjonowanymi piskami. Trenerzy byli z nas bardzo zadowoleni i złożyli nawet gratulacje naszym opiekunom – pani Emilce, pani Iwonce i pani Kasi, które także uważają, że jesteśmy SUPER!

Teraz myślimy głównie o tym, gdzie i kiedy pojedziemy na następną wycieczkę.

Turyści i sportowcy z klasy IV i V

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox