Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1669555
DzisiajDzisiaj80
WczorajWczoraj726
Ten tydzieńTen tydzień806
Home Aktualności Wycieczka do Leszczynowego zacisza

Wycieczka do Leszczynowego zacisza

W dniu 25.11.2021 r. uczniowie z kl. 0 i III wybrali się  na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „ Leszczynowe Zacisze” w Rozalinie. Dzieci miały okazję uczestniczyć        w warsztatach kulinarnych. Młodsze dzieci zajęły się przygotowywaniem dla siebie pizzy z wykorzystaniem ulubionych składników. Pizza wypiekana była w piecu opalanym węglem drzewnym co wzbudziło ogromne zainteresowanie dzieci. Natomiast starsi uczniowie zajęli się przygotowywaniem zupy warzywnej,  musieli dokonać obróbki warzyw. W między czasie wybraliśmy się na przejażdżkę po okolicy wozem. Dzieci miały okazję zobaczyć mini zoo,  pobawić się na placu zabaw i poskakać na sianie. Kiedy pyszności były już gotowe dzieci z chęcią przystąpiły do degustacji. Wyszło PYSZNIE.

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox