Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1838165
DzisiajDzisiaj17
WczorajWczoraj1175
Ten tydzieńTen tydzień2854
Home Aktualności Wycieczka kl.I, II i III do Warszawy

Wycieczka kl.I, II i III do Warszawy

Dnia 27 kwietnia odbyła się integracyjna wycieczka kl.I, II i III do Warszawy. Programem wycieczki był spektakl teatralny pt. ,,Krawiec Niteczka” w Teatrze Lalka , poznanie legend i zabytków Starego Miasta naszej stolicy z przewodnikiem, a także eksperymentowanie w Centrum Nauki Kopernik. Uczestnikom bardzo się wszystko podobało, tym bardziej, że młodsze klasy były na pierwszej dalszej, całodniowej wycieczce po dwóch latach pandemii.

Grupa wycieczkowiczów była widoczna w tłumie turystów, dzięki zakupionym przez rodziców zielonym chustom, za które bradzo dziękują opiekunowie i kierownik wycieczki.

A oto kilka zdjęć z naszego wyjazdu:

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox