Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1933667
DzisiajDzisiaj355
WczorajWczoraj296
Ten tydzieńTen tydzień2936
Home Aktualności Wyjazd na lodowisko

Wyjazd na lodowisko

„Jeździć każdy może, trochę lepiej, trochę gorzej, ale nie o to chodzi , jak co komu wychodzi …” parafrazując słowa słynnej piosenki, tak możemy podsumować naszą wyprawę na lodowisko.

2 lutego uczniowie z naszej szkoły z klasy IV i VIII A pod czujnym okiem wychowawców – p. Marioli Orzechowskiej i p. Joli Staniszewskiej i naszego pedagoga pana Macieja Frączaka wybrali się na kryte lodowisko w Mińsku Mazowieckim.

Część uczniów była pierwszy raz, inni to wprawieni łyżwiarze, pewni swoich umiejętności. Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, a inni robili to bardzo ostrożnie, trzymając się bandy lub w towarzystwie pingwinków. Mogliśmy obserwować wspaniałą zabawę naszych uczniów. Nowicjuszom pomagał nie tylko pan Maciej, który tłumaczył technikę jazdy na łyżwach, wspierali również bardziej doświadczeni uczniowie. Każdy jeździł, jak umiał. Przekrój umiejętności był duży – od chodzenia na łyżwach po finezyjne piruety. Najważniejsze, że wszystkim towarzyszył uśmiech, dobry humor i poczucie doskonałej zabawy.

Wycieczka była bardzo udana. Zabawa na lodowisku z pewnością zachęciła niejedną osobę do aktywnego spędzania czasu wolnego, zwiększyła apetyt na aktywność fizyczną. Zrelaksowani, odprężeni i w doskonałych nastrojach wróciliśmy do szkoły z planami na kolejną, wspólną wyprawę.

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox