Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1793722
DzisiajDzisiaj504
WczorajWczoraj716
Ten tydzieńTen tydzień4787
Home Duży, mały - pomagamy Podwieczorek z babcią i dziadkiem

Podwieczorek z babcią i dziadkiem

 

Szkolne Koło Caritas i pani Barbara Janus zaprosiła dzisiaj do szkoły seniorów i dzieci na spotkanie „Podwieczorek z babcią i dziadkiem”. Jest to jedno z działań w projekcie „Duży, mały pomagamy”, który SKC realizuje w ramach programu „Działaj Lokalnie VIII”. Temat spotkania, ze względu na zbliżające się święta Wszystkich Świętych, był bardzo listopadowy, refleksyjny. Pani Basia i goście przynieśli zdjęcia ze starych albumów, rodzinne pamiątki. Spotkanie rozpoczęło się pięknym programem artystycznym przygotowanym przez uczniów klasy III gimnazjum. Potem pani Basia opowiadał o swoich dziadkach, rodzinie. Pani Jadzia i pani Zosia również dzieliły się wspomnieniami z przeszłości. Uczniowie obejrzeli zdjęcia, stare świadectwa, pamiętniki, zeszyt z kuchennymi przepisami sprzed sześćdziesięciu lat. Krótka chwila przy herbacie i cieście, jak u babci na podwieczorku dała wszystkim wiele pięknych, głębokich przeżyć.

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox