Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1933686
DzisiajDzisiaj374
WczorajWczoraj296
Ten tydzieńTen tydzień2955
Home Sport Piłka nożna

Piłka nożna

 

Piłka nożna – Jadów

3 miejsce.

26.09.22r.

Dawno nas nie widziano. Dawno o nas nie słyszano. Dawno nas tak nie chwalono. Covid i te sprawy, wiadomo. Ale wróciliśmy i przywieźliśmy brązowy medal. Doszło nawet do tego, że o finał walczyliśmy z faworytami, czyli z drużyną z Jadowa. Przegraliśmy dopiero w karnych. Żaden nam nie wszedł. W meczu o 3 miejsce z Jasienicą wygraliśmy! Decydującą bramkę (na 2 do 1) strzelił Kacper Chychłowski, a ten dzień, jeśli chodzi o jego celność, nie był najlepszy, wręcz koszmarny; tym bardziej go ta bramka cieszyła, a nas może jeszcze bardziej.

Zanim zagraliśmy mecz o finał, a potem o medal, doszło do dwóch spotkań w grupie: z Tłuszczem (zwycięzcami zawodów) i drużyną z Urli. Z Tłuszczem, po wyrównanej walce, przegraliśmy 0:2, z Urlami wygraliśmy 6:0.

Bardzo dobre zawody. Bardzo fajna atmosfera i piękna, słoneczna pogoda. Oby więcej takich pozytywnych emocji!

Krzysztof Załęski.

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox