Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1907303
DzisiajDzisiaj140
WczorajWczoraj561
Ten tydzieńTen tydzień701
Home Sport ZAWODY SPORTOWE – PIŁKA SIATKOWA – REJON TŁUSZCZ

ZAWODY SPORTOWE – PIŁKA SIATKOWA – REJON TŁUSZCZ

 

14.12.2022R.

III miejse

Działo się, tyle powiem. Oj, działo. Dziewczyny grały naprawdę super! Chociaż pewien niedosyty był. Ten niedosyt, ten niesmak, ten ból, to mecz z Urlami. To było takie spotkanie z tych „powinniśmy je wygrać”, ale stało się inaczej. Czyż to nie jest piękno sportu, życia w ogóle? Sztuką jest to zrozumieć i wychwycić w dobrym momencie.

Gdybyśmy wygrali to spotkanie, pierwsze spotkanie, bylibyśmy drugim zespołem na tych zawodach, albo nawet w pewnym sensie pierwszym, bo dziewczyny z Tłuszcza to, że tak powiem profesjonalistki; z nimi wygrać to nie byle co. Ba, z nimi zdobyć punkt jakiś fajny, chociaż zdobyliśmy ich sporo, to już coś radosnego; więc ten mecz uważam za bardzo, z dydaktycznej strony ważny.

Trzecie miejsce też wywalczyliśmy po bardzo trudny spotkaniu z Postoliskami. Pierwszego seta wygrały rywalki. W drugim się obudziliśmy. W ostatnim już tego nie oddaliśmy i bardzo się cieszyliśmy.

To historyczny wyjazd. Nigdy nie byłem z dziewczynami na zawodach z piłki sitkowej, a tu proszę….ale dziewczyny kochają ten sport, więc jechać musiałem.

Najważniejsze cele wyjazdu osiągnięte! Gratuluję.

 

  • Strachówka – Urle 1-2,
  • Strachówka – Mokra Wieś 2-0,
  • Strachówka – Tłuszcz 0-2,
  • Strachówka – Postoliska 2-1.

 

Krzysztof Załęski

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox