Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1907337
DzisiajDzisiaj174
WczorajWczoraj561
Ten tydzieńTen tydzień735
Home WF z klasą

WF z klasą

Piłka nożna – Szkoła Podstawowa

Tłuszcz – 16.04.2014r.

III miejsce

Zawody miałby być rozegrane w poprzednim tygodniu, niestety padał deszcz i pogoda popsuła plany, organizatorski zamiar.

We wtorek (dzień przez zawodami) też padało. W środę, słuchając uważnie pogody, też miało padać. Się rozpadało!!

Miało, ale nie padało. Mało tego, że nie padało. Momentami świeciło słońce, siłą rozpychając chmury, jakby było ciekawe tego, co się tam w dole dzieje. Słońca tak ma, a my nie mamy nic naprzeciwko.

Więcej…

 

OSTATNI BIEG

 

XII IGRZYSZKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

SIEDLCE – 29.04.2014.

Uf, kamień spadł mi z serca! Teraz spokojnie leży sobie na nerce, jak spadnie niżej, najniżej, na „glebę” podniosę go i rzucę jak najdalej od siebie, tyle tylko, że świat jest pełen kamieni, trosk zmartwień.

Tym razem się udało dotrzeć na miejsce i pobiec. Do tego to Ufo-ludzkie – „uf”.

Więcej…

 

PIŁKA NOŻNA CIUT NA WESOŁO

Któregoś dnia, kiedyś tam, wcale nie tak dawno temu, może tydzień temu, może dwa, ale najprawdopodobniej w tamtym tygodniu, w piątek, może w czwartek, chłopcy z gimnazjum – w sumie ja też kapkę – wpadliśmy na pomysł zorganizowania takich małych mistrzostw szkoły w piłkę nożną. Celem tychże mistrzostw miało być wyłonienie najlepszej klasy w szkole, dobra zabawa oraz zmierzenie się z innymi drużynami, z którymi zazwyczaj chłopcy nie grają na lekcjach wychowania fizycznego, co czyni samą grę bardziej żywą, dynamiczniejszą, zaciętą.

Więcej…

 

Liga Mazowiecka – Karate Kyokushin

09.03.14r. Radzymin

To był niezwykły dzień! Każdy dzień jest niezwykły! Kolejnym krokiem naprzód. Nawet jeśli idziemy tyłem, to idziemy do przodu.

Słońce rozlane na niebie, delikatny przymrozek, który ziemię czynił posiwiałą i wszystko co na niej stoi, leży, spoczywa, trwa. Do tego rower i ćwierkające ptaki . Ćwir – ćwir! Tak zaczęła się niedziela. W głowie przebiegła myśl w nuty, melodię ubrana – „Kiedy ranne wstają zorze…”.

Do rzeczy! Filozof ze mnie żaden, więc po co ta filozofia, gra słów? Hehe! Mowa ludzka jest czasami jak brzęczenie muchy.

 

Więcej…

 

Tenis stołowy - Stryjki

12.03.2014r – Gimnazjum,

13.03.2014r – Szkoła Podstawowa.

Kto wymyślił tak wspaniałą grę? Podobnież dwaj chińczycy, do tego bracia. Jeden nazywał się Ping, drugi to Pong. I tak sobie” pinpongowali”, odbijali piłeczkę, aż się przyjęło, zatwierdziło. Niektóre rzeczy w dziwny, dość przypadkowy sposób powstają i trwają, trwają, trwają….

Najpierw, w środę pojechali chłopcy z Gimnazjum: Aleksander Kapaon i Mateusz Kotkowski – to jedna para, drużyna, Wojtek Kosiński i Fabian Miękus – to druga para, drużyna.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox