• Nasza szkoła
  Nasza szkoła
 • Vademecum
  Vademecum
 • Vademecum
  Vademecum
 • Konkurs Norwidowski
  Konkurs Norwidowski
 • Telewizja Rzeczpospolita Norwidowska
  Telewizja Rzeczpospolita Norwidowska
 • Sztandar
  Sztandar
WYCIECZKA DO KAZIMIERZA DOLNEGO

W dniu 17 maja 2023r. uczniowie klasy drugiej pod opieką p. Katarzyny Rybner i Agnieszki Stachurskiej udali się na wycieczkę do Kazimierza Dolnego.

Po dotarciu na miejsce było spotkanie z panią przewodnik, która opowiedziała wiele interesujących historii i ciekawostek. Dzieci podziwiały Rynek z pięknymi kamienicami, zwiedziły kościół św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja oraz sanktuarium przy klasztorze z punktem widokowym na miasteczko.

🚧🏗Dzieje się! Trwają prace przy rozbudowie naszej szkoły. Cztery nowe sale lekcyjne, ogromna świetlica, szatnia, łazienki. Życzymy Samorządowi Gminy Strachówka powodzenia w realizacji tej inwestycji.

Dzień Dobra

Dzień Dobra to radosne święto pomagania – wyjątkowy czas dla wolontariuszy i wszystkich, którzy uczestniczą w dziełach miłosierdzia Caritas! W naszej szkole odbył się on 27 kwietnia i miał  formę pokazania, ile dobra czyniło i czyni Szkolne Koło Caritas, które powstało 2005 r. , jako jedno z pierwszych na terenie Diecezji Warszawsko – Praskiej.

Dzień Ziemi

21 kwietnia obchodzony był  Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie klas I-III zbierali śmieci w okolicy szkoły oraz zasadzili krzewy,  rośliny ozdobne i owocowe.  Akcję pomogli zorganizować rodzice, którzy przygotowali ziemię pod zasadzenie oraz przeróżne rośliny. Bardzo dziękujemy Państwu za wsparcie i zaangażowanie.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia obchodziliśmy - ,,Światowy Dzień Świadomości Autyzmu”, tego dnia cała Polska włączyła się w globalną akcję: ,,Zaświeć się na niebiesko”. W tym dniu symbolem solidarności z osobami z autyzmem, był kolor niebieski. Głównym celem tego święta jest przeciwstawianie się zarówno dyskryminacji jak i stereotypom dotyczącym osób dotkniętych autyzmem.

Gościmy

Odwiedza nas 68  gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka