• Nasza szkoła
  Nasza szkoła
 • Vademecum
  Vademecum
 • Vademecum
  Vademecum
 • Konkurs Norwidowski
  Konkurs Norwidowski
 • Telewizja Rzeczpospolita Norwidowska
  Telewizja Rzeczpospolita Norwidowska
 • Sztandar
  Sztandar
Zebranie z rodzicami

 

Zapraszamy Rodziców na pierwsze zebranie:

czwartek 14.09.2023 r. godz. 17:00

dyr. Grażyna Kapaon

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 już w poniedziałek 4 września 2023 r. o godz. 9:30 w sali gimnastycznej. Wcześniej  Ksiądz Proboszcz zaprasza wszystkich na Mszę Świętą na godz. 8:30. Kursy autobusów zgodnie z rozkładem jazdy.

dyr. Grażyna Kapaon

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Serdecznie zapraszamy na zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Msza Święta odbędzie się 23 czerwca o godz. 8:30 w kościele w Strachówce. Następnie o godz. 9:30, na placu przy szkole, klasy VIII zatańczą pożegnalnego poloneza. Część oficjalna odbędzie się w sali gimnastycznej. Po niej, uczniowie odbiorą świadectwa szkolne w swoich salach.

Dyr. Grażyna Kapaon

Tegoroczne święto dzieci upłynęło w naszej szkole pod znakiem rywalizacji sportowej. Młodsi, zebrali się na trawniku przed szkołą, gdzie mogli wziąć udział w różnego rodzaju zadaniach sprawnościowych, a po wyczerpaniu sił - odpocząć na kocykach.

Wycieczka klasy trzeciej

W dniach 29-30.05.2023r. kl.3 była na dwudniowej wycieczce połączonej z noclegiem, która przebiegała przez piękne tereny Polski, tj. Kruszwica, Biskupin, Wenecja, Żnin i Inowrocław. Wycieczka była pełna wrażeń i doświadczeń dzieci. W pierwszym dniu uczniowie zwiedzali zabytki Kruszwicy, m.in. Mysią Wieżę.  Uczestniczyli w rejsie po jeziorze Gopło.  

W piątek 26 maja z okazji Dnia Matki gościliśmy w naszej szkole mamy naszych uczniów. Na spotkanie zaproszeni byli także tatusiowie, ponieważ Dzień Ojca wypada w tym roku w dniu zakończenia roku szkolnego i trudno byłoby nam połączyć te dwie uroczystości. I tym sposobem Święto Rodziny obchodziliśmy nie 15 a 26 maja. J Spotkanie rozpoczęło krótkie przedstawienie przygotowane przez uczniów z klas I-III. Opowiedzieli oni historię zapracowanej mamy, która postanawia zrobić sobie dzień wolny od domowych obowiązków. Co z tego wyniknęło musicie sami zobaczyć.

WYCIECZKA DO KAZIMIERZA DOLNEGO

W dniu 17 maja 2023r. uczniowie klasy drugiej pod opieką p. Katarzyny Rybner i Agnieszki Stachurskiej udali się na wycieczkę do Kazimierza Dolnego.

Po dotarciu na miejsce było spotkanie z panią przewodnik, która opowiedziała wiele interesujących historii i ciekawostek. Dzieci podziwiały Rynek z pięknymi kamienicami, zwiedziły kościół św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja oraz sanktuarium przy klasztorze z punktem widokowym na miasteczko.

🚧🏗Dzieje się! Trwają prace przy rozbudowie naszej szkoły. Cztery nowe sale lekcyjne, ogromna świetlica, szatnia, łazienki. Życzymy Samorządowi Gminy Strachówka powodzenia w realizacji tej inwestycji.

Gościmy

Odwiedza nas 111  gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka