• Nasza szkoła
  Nasza szkoła
 • Vademecum
  Vademecum
 • Vademecum
  Vademecum
 • Konkurs Norwidowski
  Konkurs Norwidowski
 • Telewizja Rzeczpospolita Norwidowska
  Telewizja Rzeczpospolita Norwidowska
 • Sztandar
  Sztandar
Laboratoria WRZESIEŃ 2023

We wrześniu otrzymaliśmy dodatkowy sprzęt w ramach programu Laboratoria przyszłości, jest to zestaw, który był wykorzystywany wcześniej przez wygaszoną szkołę w Rozalinie, a następnie przedszkole. Jako pierwsze zastosowanie znalazły narzędzia filmowe, posłużyły nam do przygotowania bieżących relacji z wydarzeń szkolnych, które zamieściliśmy na naszej stronie i mediach społecznościowych.

Laboratoria PAŹDZIERNIK - drukujemy prezenty, DEN 2022

Mikołaj z klasy ósmej nadzorował przygotowanie drobnych upominków na Dzień Edukacji Narodowej. Po raz pierwszy były to nie słodkości, a całkiem użyteczne stojaki dla popularnych dzisiaj smartfonów. Pojedynczy wydruk trwał 20 godzin, a podczas przerw pracę drukarki obserwowali uczniowie. Nie ma chyba lepszej zachęty do wzięcia udziału w zajęciach z druku 3d.

W ramach programu Laboratoria przyszłości, zakupiliśmy wyposażenie, za pomocą którego można nakręcić materiały filmowe na tzw green screenie, a potem zamienić je w materiał podobny do programów informacyjnych, to ogromny wysiłek, ale efekt jest zdumiewająco dobry. Zapraszamy do oglądania!

Laboratoria przyszłości - sla multimedialna i drukarka 3D

Aby cokolwiek wydrukować za pomocą drukarki 3d, należy najpierw to zaprojektować. Potrzebna jest odpowiednia przestrzeń, o to zadbał p. Sebastian Radzio, tworząc w sali numer 6 małą, 10-stanowiskową pracownię komputerową, w której można opracować, a następnie wydrukować, dowolny projekt w trójwymiarze.

Gościmy

Odwiedza nas 10  gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka