• Nasza szkoła
  Nasza szkoła
 • Vademecum
  Vademecum
 • Vademecum
  Vademecum
 • Konkurs Norwidowski
  Konkurs Norwidowski
 • Telewizja Rzeczpospolita Norwidowska
  Telewizja Rzeczpospolita Norwidowska
 • Sztandar
  Sztandar
Jubileuszowy X Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida - szkoły podstawowe 2017 rok

6 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się jubileuszowy X Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida.  W szranki stanęło siedem trzyosobowych  drużyn ze szkół podstawowych z powiatu wołomińskiego. Przyjechały do nas zespoły z Jadowa, Wszebor, Postolisk, Stryjek, Ostrówka, Krusza oraz Strachówki. Zmagania uczniów sędziowało jury w składzie pani  profesor Małgorzata Szeja z LO im. Marii Sadzewiczowej w Łochowie, pani  Magda Suchenek radna powiatu wołomińskiego, pani Anna Gołoś kierownik gminnej biblioteki publicznej w Strachówce i pan Henryk Szczęsny dyrektor SZOEA-sz.

IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Cypriana Norwida - gimnazja 2016 rok

2016 rok

Drugi dzień IX Powiatowego Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida pod hasłem Rzeczpospolita Norwidowska z honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty i Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika dla uczniów gimnazjów odbył się 8 kwietnia 2016 r. W Zespole Szkół im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej w Strachówce gościliśmy jedenaście trzyosobowych drużyn z Postolisk, Poświętnego, Klembowa, Duczek, Radzymina, Jadowa, Stanisławowa, Tłuszcza, gimnazjum nr 1 i nr 4 w Wołomina i Strachówki.

IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Cypriana Norwida - szkoły podstawowe 2016 rok

2016 rok

IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida pod hasłem Rzeczpospolita Norwidowska, który otrzymał honorowy patronat Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika i Mazowieckiego Kuratora Oświaty już za nami.

VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida - gimnazja 2015 rok

2015 rok

26 marca 2015 r. w naszej szkole odbył się drugi dzień powiatowego Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida pod hasłem Rzeczpospolita Norwidowska. Patronat honorowy nad konkursem objął Mazowiecki Kurator Oświaty pani Dorota Sokołowska i Marszałek Województwa Mazowieckiego pan Adam Struzik.

VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida - szkoły podstawowe 2015 rok

2015 rok

Po raz ósmy Zespół Szkół im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej  organizował dwudniowy Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida. Patronat honorowy nad konkursem objął Mazowiecki Kurator Oświaty pani Dorota Sokołowska  i Marszałek Województwa Mazowieckiego pan Adam Struzik. 25 marca w naszej szkole gościliśmy trzyosobowe drużyny z sześciu szkół podstawowych z  Postolisk, Jadowa, Wszebor, Jasienicy, Starego Kraszewa i Strachówki  z opiekunami.  

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Cypriana Norwida

W Zespole Szkół im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej w Strachówce 25 i 26 marca odbył się VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida pod hasłem Rzeczpospolita Norwidowska, który adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Uczestniczą w nim trzy osobowe drużyny. Konkurs składa się z dwóch części, wiedzowej, obowiązkowej dla wszystkich i prezentacji artystycznej dla chętnych.

VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida - gimnazja

Czwartek 11 kwietnia 2013 roku był drugim dniem VI Powiatowego Konkursu Wiedzy o życiu i twórczości Cypriana Norwida. Jednocześnie było to wydarzenie inaugurujące obchody Roku Cypriana Norwida na Mazowszu w 130 rocznicę śmierci poety, pod wspólną nazwą „Dziedzictwo Norwida” w powiecie wołomińskim. Konkursowi towarzyszył koncert muzyki klasycznej przygotowany przez Stowarzyszenie AXA z Rysi.

VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida - szkoły podstawowe

Dzisiaj, 10 kwietnia 2013 r. w naszej szkole odbył się VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Cypriana Norwida dla szkół podstawowych. Wzięło w nim udział pięć drużyn ze szkół: we Wszeborach, Postoliskach, Mokrej Wsi, Jadowie i Strachówce. Ze względu na szczególny dzień, w którym wspominamy Zbrodnię Katyńską 1940 roku i katastrofę polskiego samolotu w 2010 r. spotkanie rozpoczęło się od krótkiej części artystycznej.

Gościmy

Odwiedza nas 25  gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka