• Nasza szkoła
  Nasza szkoła
 • Vademecum
  Vademecum
 • Vademecum
  Vademecum
 • Konkurs Norwidowski
  Konkurs Norwidowski
 • Telewizja Rzeczpospolita Norwidowska
  Telewizja Rzeczpospolita Norwidowska
 • Sztandar
  Sztandar
BIEGI PRZEŁAJOWE ZIELONKA – POWIAT-ETAP II

BIEGI PRZEŁAJOWE

ZIELONKA – POWIAT-ETAP II

27.09.23R.

Zacznę może od pogody. Pogoda wyśmienita. W pewnym sensie oczywiście. Ale i tak było lepiej, ponieważ biegi były w parku i można było skryć się w cieniu drzew. Ba, nawet biegaliśmy w ich towarzystwie. To ważne. Cóż za wrzesień!!

Jako jedyna awans do następnego etapu zapewniła sobie Karolina Białek. Zajęła szóste miejsce! Coś niesamowitego! Brawo, Karolina.

Marcin i Karolina Bieniek już tu byli. Rok temu. Awansować im się niestety znów nie udało, ale zdecydowanie poprawili swoje miejsca i byli bardzo zadowoleni ze swojego startu. Ja też.

BIEGI PRZEŁAJOWE KLASY 4-6 SZEWNICA 21.09.23R.

BIEGI PRZEŁAJOWE

ETAP I (REJON TŁUSZCZ)

KLASY 4-6

SZEWNICA 21.09.23R.

Pogoda znów słoneczna. Bardzo słoneczna. Chyba ciut za bardzo męcząca, a przecież ja nie biegałem. Biegali uczniowie wielu szkół od klas 4 do 6. Uczestników zdecydowanie więcej, niż dnia poprzedniego. Trochę utrudniało to moment samego startu. Potem to już jakoś się rozchodziło po całej trasie. W znacznej części leśnej, ciut asfaltowej i trawiastej.

BIEGI PRZEŁAJOWE SZEWNICA-2009.23R.

BIEGI PRZEŁAJOWE

ETAP I (REJON TŁUSZCZ)

SZEWNICA-2009.23R.

Pogoda słoneczna. Zdecydowanie cieplej niż w sierpniu. No dobra, w niektóre dni sierpnia. Szewnica. Nie wiedzieliśmy gdzie to jest. Wybieraliśmy się tam pierwszy raz. Podobno od tego roku to tam mają być pierwsze biegi przełajowe. Bardzo dobrze, ponieważ miejsce urocze. Szkoła mała i usytuowana wśród drzew. Zdecydowanie leśna. Zdecydowanie dobra na tą konkurencję.

Turniej piłki nożnej – chłopcy IV-VI

Zawody zorganizowano, jak co roku w Jadowie. Przyjechało aż 9 drużyn. Pogoda? Wspaniała! Może ciut za ciepło. Podzielono nas na dwie grupy. Tym razem nie wylosowałem grupy śmierci. Nie tym razem. Dzięki temu udało nam się wyjść z grupy i grać dalej. Skończyło się na 3 miejscu. Mecz o brązowy medal graliśmy z Jadowem. Spotkanie było wyrównane, ale to my strzeliliśmy decydującą i, jak się okazało, jedyną bramkę. Wcześniej tyko jednym golem przegraliśmy z Tłuszczem. Zawodowcami. Tak.